Заряд бадьорості та позитивних емоцій в оздоровчому комплексі "Водограй"

 Міністерство освіти і науки ініціювало впровадження з 2013 року загальнодержавного  «Уроку  плавання». Для вознесенських школярів це не буде проблемою, адже з жовтня 2012 року в нашому місті функціонує оздоровчий комплекс «Водограй».

   Щодня ФОК відвідують десятки жителів та гостей міста, це люди різного віку, дорослі і діти, студенти, які приїжджають на вихідні додому. Але найбажанішими відвідувачами є учні шкіл міста. 5-6 березня учні 10-11 класів Вознесенського ліцею «Інсайт» разом із вчителем фізичної культури Виноградовим О.С. та класними керівниками навідались до басейну з метою отримати користь від плавання, побувати в незвичній обстановці  разом з однокласниками. Цьому передувала і роз’яснювальна, просвітницька робота на уроках з предмету «Основи медичних знань», адже не всі учні усвідомлюють, яку користь можна отримати від занять плаванням, і що саме наше місто отримало такий дарунок від влади як басейн.  

      Плавці під керівництвом Олександра Сергійовича перевірили своє вміння добре триматися на воді, позмагалися на швидкість плавання різними стилями. Чемпіоном став Волков Сергій (10-П), який відвідує басейн з моменту відкриття. Але  найбільше дітям сподобались стрибки у воду, кожен демонстрував свою техніку, виконуючи акробатичні дії – оберти, гвинти, обертання.  Кращими були Войтенко Андрій(11-П), Гузунов Максим (11-П), Суржиков Владислав (10-М). Класні керівники,  спостерігаючи за учнями, помітили, як сяють їхні очі, як вирують позитивні емоції, переважає оптимістичний  запал, як із захватом  діти діляться враженнями з друзями.  

      Сподіваємося, що учні отримали не тільки задоволення від занять в басейні, а й користь. Адже цей спорт – це і краса тіла, і здоров’я всього організму.