Поїздка до Одеси

Поїздка до Одеси

 

28 жовтня  учні 11-х класів Вознесеньського ліцею "Інсайт" відвідали місто-герой Одесу.

Екскурсія виявилась цікавою. На Дерибасівській зайшли до "Музею воскових фігур". У цьому музеї побачили багато  фігур видатних людей, серед яких були М.В.Гоголь, О.С.Пушкін,а також безліч артистів, героїв книжок,фільмів та п'єс, як українських, так і зарубіжних. Музей справив неабияке вряження на учнів. Також побували у "Музеї шоколаду", у якому були предсталенні шоколадні фігури та картини, екскурсовод розповідав історію виникнення шоколаду та незвичайні  історії  майже кожного виробу. Серед експонатів помітно виділявся 100 - кілограмовий дракон, який був гордістю цього "солодкого" місця.

Знаходячись біля пам'ятника Дюку,на Приморському бульварі, ліцеїстам відкрився захоплюючий краєвид на Потьомкінські сходи та Морський вокзал. Цей краєвид їх заворожив, діти зробили безліч фото та отримали ще більше вражень від поїздки.

Особисто я вперше побувала у цьому героїчному місті та закохалась в його красу. До цих пір,  не виходить з голови оперний театр, який, на жаль, не вдалось відвідати, але зовні він нагадував казку та зачаровував учнів.

Після екскурсії ліцеїсти ще довго ділились враженнями та радісними спогадами,отже подорож можна назвати вдалою. Дякуємо за зусилля, які приклали наші вчителі аби учні змогли збагатити свій світогляд, сподіваємося, що це не остання цікава пригода ліцейної родини.

                                                                                                                            Букіна Яна, учениця 11- М класу

Одеса