Учитель року - 2014

Учитель року 2014

Учитель – це не тільки викладач, а творець нового, цікавого, захоплюючого, той, хто наполегливо йде до вершин професіоналізму, щоб власним прикладом навчати і виховувати.

Проведення конкурсу педагогічної майстерності "Учитель року" має на меті виявлення і підтримання творчих вчителів, сприяння підвищенню їх професійної майстерності, популяризації педагогічних здобутків.

«Конкурс «Учитель року» - це не просто змагання за звання кращого вчителя міста , а ще й можливість допомогти розквітнути педагогічному таланту обдарованих учителів, якими багата наша рідна Вознесенщина. Цього року Вознесенський ліцей «Інсайт» у номінації «Світова література» представляла Грижимайло Ольга Миколаївна. Завдяки своєму професіоналізму,талановитості, креативності вчитель перемогла у міському етапі конкурсу.

Упродовж усього періоду конкурсу, його заочного та очного етапів, Ольга Миколаївна , разом з колегами, продемонстрували ґрунтовну фахову підготовку та глибоку ерудицію, зарекомендували себе творчі самобутні педагоги з активною життєвою позицією.

3 грудня 2013 року у стінах Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти був проведений відбірковий етап обласного конкурсу, за результатами якого до очного туру було запрошено і нашого вчителя ліцею «Інсайт» Грижимайло О.М Другий обласний етап, очний, відбувся з 3 по 6 лютого 2014 року.

Конкурс проходив на базі миколаївських шкіл та Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Одразу після урочистого відкриття конкурсу проходила самопрезентація (під час її проведення конкурсанти ознайомили високоповажних членів журі з візитівкою), майстер-клас (захист власного педагогічного досвіду), найвідповідальніша справа — проведення відкритого уроку в незнайомому класі, на підготовку якого у них була всього одна ніч, та самоаналіз проведеного уроку.Ольга Миколаївна, разом з колегами з нашого міста, гідно пройшла конкурсні змагання, виявила високий рівень професіоналізму, креативність, творчість, блискучу ерудицію, наполегливість – і ввійшла до п’ятірки кращих.

6 лютого 2014 року у стінах Палацу творчості учнів міста Миколаєва відбулася церемонія нагородження лауреатів та переможців обласного конкурсу «Учитель року – 2014».

Професія вчителя дуже важлива, складна і відповідальна. На педагога покладається ряд складних завдань. Діяльність вчителя не обмежується лише передачею знань. Більшою частиною від нього залежить виховання в учнів загальнолюдських цінностей, почуттів.

Колектив Вознесенського ліцею «Інсайт», учні та батьківська громада вітають Ольгу Миколаївну, від усього серця зичить удачі, добра, здоров’я, творчої наснаги, гарного сімейного бюджету. Бажаємо здійснення мрій, задумів і професійних планів!

Учитель року 2014