Відкритий урок з предмету Захист Вітчизни

Відкритий урок з предмету Захист Вітчизни

 

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина.

  Патріотичне виховання, виховання підростаючого покоління у великій любові і шані до рідної країни така мета програми  "З Україною в серці", яка  була  започатковану у вересні 2014 року.  На виконання плану заходів відповідно до даної програми та плану роботи  МНМЦ у Вознесенському ліцеї "Інсайт" 18 березня 2014 року у 10 - М  було проведено відкритий урок з предмету Захист Вітчизни. 

  На уроці були присутні гості: методист МНМЦ Вінярський П. М. та вчителі предмету Захист Вітчизни загальноосвітніх навчальних закладів міста. Під час уроку, темою якого була  "Стрілецька зброя, поводження з нею, догляд, збереження", ліцеїсти  дізналися про призначення та бойові властивості автоматів, порядок неповного розбирання і складання автомата, призначення його частин та механізмів,  навчилися розбирати та складати автомат. Вчитель предмету Захист Вітчизни Соловйов Юрій Миколайович нагадав хлопцям про техніку безпеки при роботі зі зброєю. 

   Урок пройшов на високому рівні, учні та викладачі з задоволенням обговорювали його на перерві.

Корнілова Марія

Відкритий урок з предмету Захист Вітчизни