Тиждень здоров’я у Вознесенському ліцеї «Інсайт»

 

Здоров’я – це все, але все без здоров’я – ніщо (Сократ)

Мода — це більше ніж музика, зачіска та сучасний «прикид». Сучасна мода одна — здоров’я! Бути здоровим модно, стильно, красиво, класно! По справжньому сучасний еталон краси — здорова людина, яка веде правильний спосіб життя.

Коли людина здорова, вона добре працює, гарно вчиться, завзято робить різні справи. Але піклуватися про своє здоров’я, виховувати у дітей бажання до здорового способу життя – це велика і повсякденна праця.

У Вознесенському ліцеї «Інсайт» з 6 по 11 квітня, вже традиційно, пройшов Тиждень здоров’я, у рамках якого було проведено наступні заходи:

 • Тематична лінійка «Здоровим бути здорово!;
 • Захоплюючий спортивний турнір для учнів 10 класів (підготував учитель фізичної Колісниченко О.В.);
 • Виховний захід для учнів 10-11 класів «Здоровим бути модно!» (підготувала психолог ліцею Яланська К. Ю.);
 • Виступ агітбригади та вікторина для школярів 4- х класів ЗОШ № 6 (підготували учні 10- М класу та ЗДНВР ліцею «Інсайт» Крахмаленко І.В.);
 • Тренінгове заняття з елементами театралізації для учнів 11-П класу «Шкідливі звички» (підготували психолог ліцею Яланська К. Ю. та класний керівник 11- П класу Грижимайло О.М.);
 • Конкурс плакатів серед учнів ліцею «Правила здорового способу життя» (відповідальний керівник Центру здоров’я Спеціальний Віктор);
 • Тематичні інформаційні години «Проблеми туберкульозу очима молоді», «Туберкульоз! Це варто знати», «Що я знаю про туберкульоз» (підготували інформаційні години класні керівники 10-11 класів)
  Тиждень завершився, але його організатори сподіваються, що для кожного ліцеїста великої ліцейної родини девіз «Здоров’я — найбільше благо людства» буде надзвичайно актуальним.
   
  ЗДНВР ліцею «Інсайт» Крахмаленко