У поетичній майстерні

 

Поезія - одне з найбільших задоволень людства. Вона зачаровує, підносить дух, викликає почуття, котре запалює серця людей.

  Другого квітня у Вознесенській міський бібліотеці №4 відбувся читацький захід класичної поезії про кохання. Ініціювали його проведення творчий колектив на чолі з Долженко І.Я. По-романтичному прикрашений зал чекав справжніх поціновувачів поезії. У літературно-мистецьку вітальню «Оазис» були запрошені учні 11-П класу Вознесенського ліцею «Інсайт». Старшокласники забажали поділитися поезіями, які їм до вподоби. На заході були прочитані вірші улюблених поетів - О.Пушкіна, Ф.Тютчева, А.Дементьєва, Р.Рождественського, Е.Асадова та інших. Та всі затамували подих, слухаючи «Балладу о прокуренном вагоне» О.Кочеткова – прекрасну історію кохання, відому своїм рядком «с любимыми не расставайтесь». Чарівною ведучою поетичної лабораторії була Шевченко Альбіна Валентинівна, яка проникливо читала рядки поетичних шедеврів, вміло проводила вікторини та конкурси. Учні відповідали на тестові запитання, добирали рими, складали синквейни.

  Особливий настрій заходу був створений за допомогою комп’ютерної підтримки: це і відеоряд з романтичними картинками, і поезіями про кохання, і вікторини та конкурси, і аудіо запис поезії Е.Асадова, і ліричні мелодії. Забезпечувала технічну підтримку Кучер І.А. Непомітно пролетів час, з піднесеним настроєм та гарними думками 11 – П клас повертався до ліцею.

Орлова Юлія, учениця 11-П класу