Екскурсія на страусину ферму

 

Теплого весняного ранку (25.04) учні 10 - 11 класів поїхали до невеличкого села Кременівка Веселинівського району, де розташований агротуристичний комплекс «Кременівський страус».

Вражень від побаченого не передати словами!  Господиня Віка привітно зустріла нас, пригостила корисним липовим чаєм та булочками, тісто для яких замішане на страусиних яйцях. А далі чудова екскурсія фермою, ми радо знайомилися зі страусами, мавпенятами, перепілками та іншими кумедними тваринами. Десь за годину-дві до нашого приїзду народилися козенята, одне з них ще не дуже впевнено вже бігало біля нас. Крім того нам цікаво було відвідати музей старовини, де збереглися чудові експонати, яким по 50 і більше років. Після такої маленької подорожі по великій території ферми ми знайшли куточок для відпочинку. І який же відпочинок на природі без шашликів! Їх ми готували всі разом. Кожен давав свою пораду щодо приготування жару та й самого шашлика. Поки основна їжа ще прожарювалась у жару, нам вдалося намотати ще декілька кругів навколо ферми. Кожен учень був в змозі погодувати будь-яку тварину і цією нагодою скористувалися майже усі. Ми проходили через лабіринти, гойдалися на гойдалках, ходили по міні-музеям та просто насолоджувалися єднанням з природою. Наприкінці нашої екскурсії всі були зморені, але з гарним піднесеним настроєм. А для одинадцятикласників поїздка стала доброю розрядкою, бо напередодні ми складали ЗНО з української мови.

Кумедні фото і сувеніри рідним, чудові враження про екзотичний куточок нашої маленької батьківщини – такою нам запам’ятається поїздка.

Жекул Анастасія, учениця 11- П класу