Велопробіг до пам'ятних знаків, пов'язаних з історією Великої Вітчизняної війни

  Велопробіг до пам'ятних знаків, пов'язаних з історією Великої Вітчизняної війни.

 

8 травня, в День пам’яті та примирення, ліцеїсти стали учасниками мото-велопробігу.

Участь у мото-велопробігові взяли понад 200 чоловік, серед яких школярі, студенти, представники громадських організацій і просто мешканці міста. Наш ліцей представляли 20 учасників, найактивнішими стали учні 10- М та 11 – М класів. Від магазина «Катран» колона рушила до парку 1 Травня, де відбувся відбувся мітинг «І пам’ять про героїв в нас жива» за участі міського голови Віталія Лукова, голови Вознесенської міської ради ветеранів В.Ф.Мазура, ветеранів та учасників бойових дій, учнівської та студентської молоді, громадськості міста.

Після цього колона вирушила до пам’ятників та пам’ятних знаків, пов’язаних з історією Другої світової війни, біля яких також відбулися мітинги, вахти пам’яті та покладання квітів. Протягом велопробігу ми рухалась за маршрутом через вулиці Леніна, Щорса, провулок Ветеринарний, вулицю Лісну (Могили курсантів та воїнів-визволителів), вулиці Берегового, Черняховського, Молодогвардійську, Матросова, провулок Молодіжний, вулицю Папаніна, біля клубу «Прогрес», вулиці З. Космодемьянської - Матросова ( Пам’ятний знак Первухину) і знову через вулиці Матросова, Щорса, Леніна, Кібрика, Шевченка.

Завершили свій маршрут у парку Шевченка, де відбувся фінальний того дня мітинг, присвячений 70-й річниці Великої Перемоги. День видався насиченим, багато з історії нашого міста ми дізналися вперше, деякі наші учні вперше проїхалися, невідомими до того їм, вулицями. Та всі наші ліцеїсти були сповнені радістю і хвилюванням від святкового настрою , адже 9 травня – це День Перемоги.

І нехай в Україні настане довгоочікуваний мир!

Вербна Анастасія, учениця 11- М класу ліцею «Інсайт», учасниця велопробігу