Місячник родинного виховання

Однією з найбільших цінностей людини є родина. Бо родина-це початок, початок всього живого, квітучого, натхненного, це природній осередок найглибших людських почуттів.

Насиченим і різноманітним видався місячник родинного виховання у Вознесенському ліцеї "Інсайт" , який проходив під гаслом «Без сім’ї немає щастя на землі». Проводився він з метою пропаганди кращого досвіду сімейного виховання, залучення батьків до організації позакласної виховної роботи у закладі.

 Слід відмітити активну і кропітку роботу батьківської громади з класними керівниками та учнями окремих класів, в яких саме батьки охоче долучаються до проведення виховних заходів.

В рамках місячника родинного виховання у  Вознесенському ліцеї «Інсайт» були проведені наступні заходи:

• виховні години «Моя сім’я», «Тепло родинного вогнища» (для учнів 10 класів);

• тренінг «Усвідомлене й відповідальне батьківство» (для учнів 11 класів);

• тематичні виставки класних колективів: Фотовернісаж «Вернісаж нашого дозвілля» (10- ті класи) та «Вітрила талантів» (11- ті класи);

• оформлено інформаційний стенд «Батьківський порадник», «Десять золотих правил для батьків»;

• проведено тестування та анкетування батьків: «Які ви вихователі?», «Вільний час моєї дитини», «Здібності вашої дитини»;

Підсумком місячника сімейного виховання став круглий стіл, під час якого класні керівники в змістовних доповідях, з демонстрацією наочності розповіли про роботу в цьому напрямку. 

Отже, відроджуймо родинні звичаї, прищеплюймо нашим дітям любов і повагу до найсвятішого - до родини!