Лунає дзвоник останній …

Весело всміхається травень

бо скінчилась навчання пора

і зібралась на дзвоник останній

вся весела шкільна дітвора.

 

У школах міста віддзвенів останній дзвінок. Кожен, хто причетний до навчального процесу, відчував змішані почуття. Хто – радість від майбутніх канікул, хто – сум від закінчення школи, а хто – хвилювання від очікування майбутнього. Море квітів, сльози в очах і усмішки на обличчях – школи проводжають учнів 11 класів у доросле життя.

Останній дзвоник продзвенів і у Вознесенському ліцеї «Інсайт». Вчителі, батьки та учні 11-П та 11-М класу зранку 29 травня зібралися на свій останній урок, метою якого було згадати всі найяскравіші моменти життя випускників у ліцеї.

То був незвичайний урок – особливий  для випускників. Звучало багато щасливих та теплих слів, милих та добрих пісень, гарних та щирих побажань, зірваних з «Дерева мрій».  На цьому уроці випускники згадали своє шкільне життя довжиною в 11 років.

На згадку про себе випускники заспівали пісню та прочитали вірші батькам та  класним керівникам (11-П Грижимайло О. М., 11-М Момотенко В. М.), а також отримали у дарунок листівки з особливими привітаннями. Всі учні були нагороджені в різних номінаціях, наприклад: «Міс Оригінальність», «Містер Мускул», «Мега мозок», «Міс чарівність» та ін. і отримали шоколадні медалі. Десятикласники підготували декілька сюрпризів для своїх старших друзів: створили колаж з долоньок-побажань, склали кросворд «Наші випускники 2015», змонтували фільм «Ми схожі на мультиплікаційних героїв!». А ще випускники писали самостійну роботу на тему «Лист майбутньому собі». У ньому ліцеїсти поділитися планами на найближчі 5 років. Староста класу заклеїла конверт, поставила на ньому власний підпис та віддала на збереження класному керівнику, а у 2025 році відбудеться зустріч випускників, де вони відкриються. Наприкінці уроку відбувся перегляд слайд-фільму «Калейдоскоп ліцейного життя», який був дуже зворушливим і хвилюючим.

Отож, для кожного  ліцеїста цей день був і сумним,  радісним. Кожен усвідомив, що попереду його чекають щасливі роки, але сумував, бо два найкращих вже позаду. Випускники впевнені, що в рідному ліцеї отримали безцінний капітал знань і досвід, який обов’язково допоможе їм обрати правильну дорогу в житті.

Орлова Юлія, випускниця 2015 року.