Ми проводжаємо своїх випускників…

Зупинись! Погляньте всі на них!

Б’ються в унісон і урочисто

Сорок їх сердечок молодих!

  

 

У Вознесенському ліцеї «Інсайт» 31 травня 2015 року пройшов випускний вечір - свято молодості і краси.

Розпочався випускний зворушливим виступом  учнів 1- А класу  ЗОШ № 6 з, маленькі вихованці Рахуби Н.Ю. вправно та яскраво представили хореографічну композицію «Парус дитинства».

Атестати  отримали 40 випускників Вознесенського ліцею «Інсайт». Золота медаль «За високі досягнення у навчанні»  стала винагородою за сумлінню працю таким учням, як: Чорному Івану Олександровичу, Вербній Анастасії Олегівні і Яковенко Олександру Геннадійовичу.

12 випускників нашого навчального закладу нагородженні Похвальними грамотами «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів». Нагороди, атестати та подяки батькам вручила директор ліцею «Інсайт» Гурмаза О.В.

Зі словами привітання до молодого покоління звернулися заступник міського голови Сербенюк Н. М. та  заступник начальника Управління освіти Вознесенської міської ради Кожухаренко І.В.  Теплими та щирими побажаннями проводжали випускників у доросле життя і перші вчителі, які завітали на свято – Харланович Н.Г., Жаврід Л.А., Сербулова А. В.,Мартиненко Л.В.

Випускний вечір у ліцеї «Інсайт» пройшов у форматі фотоальбому  «Сторінками ліцейного життя», який був наповнений добрими спогадами, першими враженнями, приємними подіями і кращими моментами життя. Гортали сторінки фотоальбому вчителі, гості, батьки наших випускників та самі винуватці свята  - випускники ліцею «Інсайт» 2015 року.

Родзинкою ліцейного випускного балу були слова вдячності випускників своїм вчителям у вигляді авторської пісні в стилі реп, яку виконав Попов Олександр. В подяку класним керівникам випускники подарували величезні фото колажі у вигляді серця.

Була сторінка фотоальбому, присвячена найріднішим людям на землі – батькам -  «Завжди з нами тато й мама». Батьки підготували ряд оригінальних привітань: мами юнаків проспівали пісню «Дорослий син», а мами дівчат подарували українські віночки донечкам, як символ роду і народу, всі разом батьки змонтували цікавий відеофільм - звернення до дітей «З найкращими побажаннями».

Багата ліцейна родина традиціями. Одна з них – закладати Алею Зірок. Сорок учнів – «зірок» ліцею намалювали на подвір’ї крейдою свої іменні зірки. І нехай крейда не вічна, але ця мить назавжди залишиться в нашій пам’яті і в наших серцях. Доброю традицією стало  проводжати випускників ліцею «Інсайт» під рушниками, подарованими батьками на щастя, як оберегу у подальшому житті.

Урочистий настрій, щасливі очі випускників та батьків, квіти та напутні слова вчителів, шкільний вальс стали символом прощання зі школою.

Приєднуємося до цих слів і бажаємо всім здійснення найпотаємніших бажань, здоров’я та наснаги!!! У щасливу путь!!!

 

Савицька Олена, куратор ліцейної газети «Інсайт»