Місячник екологічного виховання у ліцеї «Інсайт»

Екологічне виховання — це формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство, основу життя на Землі, залучення до активної екологічної діяльності, нетерпиме ставлення до тих, хто завдає шкоди природі. У вознесенському ліцеї «Інсайт» приділяється належна увага екологічному вихованню — взаємодіяти на основі моралі, вміти сприймати красу світу і життя за законами краси.

 

Традиційно, восени, у закладі проходить місячник екологічного виховання, вчителі намагаються прищепити нам, учням, ціннісне ставлення особистості до природи. З цією метою з для всіх класів були проведені години спілкування: «Природа – це казка, яку треба читати серцем»,«Рослини – символи України», «Екологічні проблеми Миколаївщини»,«Ми люди, доки є природа». Не осторонь даної проблеми залишилися і члени учнівського самоврядування. Вони провели радіогазету під назвою «Планета Земля – наш дім!», у якій висвітлили екологічні проблеми Вознесенська та можливі шляхи їх вирішення. Учні ліцею поставили перед собою завдання: зробити наш заклад та прилеглу територію чистою! 24 жовтня кожен учень 10-11 класів разом з класними керівниками та адміністрацією ліцею взяли участь у суботнику, під час якого впорядкували прилеглу до школи територію.

Протягом місяця у Вознесенському ліцеї «Інсайт» були також проведені наступні заходи:

Озеленення класних кімнат ліцею

Конкурс інформаційних бюлетенів “Майбутнє Землі у наших руках”

Дискусія: “Що для мене є природа”

Круглий стіл: “Екологічна безпека”

Конкурс малюнків «Барви рідної землі»

Класна година «Законодавство України про охорону природи»

Історія людства нерозривно пов’язана з історією природи. На сучасному етапі питання традиційної взаємодії її з людиною виросли в глобальну екологічну проблему. Якщо ми в найближчому майбутньому не навчимося дбайливо відноситися до природи, ми знищимо себе. І саме тому ми зі шкільного порогу маємо дбати про нашу природу, оскільки саме у ліцеї придбані знання можуть надалі перетворитися в міцні переконання.

Чигес Олена, учениця 11-М класу