Вознесенський ліцей «Інсайт» - запорука успіху у майбутньому

Будь-якому суспільству потрібні обдаровані люди, і задача суспільства в тому, щоб виявити і розвинути здібності всіх його представників.

Завдання школи — підтримати дитину і розвинути її здібності, підготувати фундамент для того, щоб ці здібності були реалізовані. Саме з цією метою було створено Вознесенський ліцей «Інсайт», який забезпечує академічну підготовку здібної та талановитої молоді, створює оптимальні умови для реалізації її інтересів, нахилів та здібностей, здобуття нею освіти за наступними профілями навчання: правовим та математичним. Очікуваний результат діяльності ліцею – це випускник, що є сформованою особистістю із глибокими, міцними знаннями та життєвими компетенціями.

Формуванню конкурентоспроможного випускника передує кропітка робота педагогів. Педагогічні працівники ліцею працюють на високу результативність. Так щорічно учні Вознесенського ліцею «Інсайт» є постійними учасниками конкурсів, різних рівнів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, турнірів, Інтернет – олімпіад. Команда юних правознавців ліцею «Інсайт» вже декілька років поспіль посідає призові місця в Обласному турнірі юних правознавців. У 2015-2016 н. р. наші учні посіли ІІ місце. Чорний Іван став призером обласного етапу Всеукраїнських олімпіад з історії та правознавства, де посів ІІ місця. Також Іван брав участь в Обласному етапі конкурсу «Енергія – 2014», де виборов І місце.

Гарні результати показали учні Вознесенського ліцею «Інсайт» під час проходження ЗНО. Так всі медалісти закладу підтвердили високий рівень знань, найкращим у місті з української мови став результат Чорного Івана – 199,5 балів. Випускники Яковенко Олександр, Федорів Христина, Павлов Дмитро, Бригар Сергій мають досить високі результати ЗНО з математики (більше 190 балів). Високі результати також випускники ліцею показали з історії України та географії (185 і більше балів).

Постійно ведеться робота по дослідженню відповідності вступу ліцеїстів обраному профілю навчання. Так, у 2014-2015 н. р. відповідність математичному профілю склала 81% , а з правового профілю - 75%.

Питання працевлаштування випускників ліцею знаходиться на постійному контролі адміністрації навчального закладу.

Цьогоріч 92% випускників ліцею «Інсайт» стали студентами вищих навчальних, 87 % з них навчаються на бюджетній формі навчання. Наші ліцеїсти стали студентами таких вишів, як: Харківський університет повітряних сил імені Івана Кожедуба, Тернопільський національний економічний університет, Київський національний медичний університет, Київський національний лінгвістичний університет, Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Уманський державний педагогічний університет ім.. П.Тичини, Східноєвропейський національний університет ім.. Лесі Українки, Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. Ушинського.

Хочеться відмітити, що наші учні навчаються також за кордоном. Другий рік студентами Американського університету в Болгарії є випускники Сокур Анна та Кузик Владислав. У 2014-2015 н. р. Вербна Анастасія вступила на економічний факультет Університету Марії Кюрі-Складовської (м. Люблин, Польща), а Павлов Дмитро навчається у Вищий школі підприємництва та управління (м. Люблин, Польща). Педагогічний колектив Вознесенського ліцею «Інсайт» докладає всіх зусиль, аби кожен ліцеїст здобув міцні знання, отримав високий рівень виховання, сформувався як творча особистість і здобув вищу освіту.

Педагогічний колектив Вознесенського ліцею «Інсайт»