Екскурсія до військової частини А- 2920

Вихованці гуртків ЦДЮТ "Ракетомоделювання" та "Лідерство - запорука успіху" зі своїми керівниками відвідали з екскурсією військову частину міста.

11 листопада 2015 року учні 10-М (Білий Дмитро, Вробйова Дарина, Голтей Катерина) та 10-П (Ковальчук Діана, Суботник Олександр, Бугаєць Дарина) класів відвідали військову частину А-2920 (3623-й центральний арсенал боєприпасів і зброї), яка знаходиться у нашому місті Вознесенськ.

Екскурсію організував ЦДЮТ. Вихованці гуртків "Ракетобудування" та «Лідерство – запорука успіху»  мали змогу ознайомитись з військовою технікою, відвідати музей на території військової частини тощо Але про все по черзі …

Перед початком екскурсії нам розповіли, як треба поводитись в місцях, де зберігається велика кількість артилерійської зброї, тому що це місце підвищеної небезпеки. Інструктаж та екскурсію проводив кіномеханік військової частини Чономорець В.В. Розпочалось знайомство з військовою частиною з демонстрації різної бронетехніки. Нам розповідали про її історію, функціональність та призначення. Особливо, це було цікаво нашим хлопцям.

Далі всім показали пожежні машини, які використовують у разі загоряння військових об'єктів. Нам умовно продемонстрували, як проходить процес гасіння пожеж за допомогою цих машинах. Ми, навіть, побували всередині однієї з пожежних машин.

Наступним, і останнім, етапом нашої екскурсії був військово-технічний музей частини А – 2920. Нас захопила велика кількість видів автоматів різних років. У музеї ми дізналися про відмінності та функції різної зброї, а зробили масу світлин.

Вдячні ЦДЮТ за організацію екскурсії. Учні ліцею «Інсайт» отримали багато позитивних емоцій цього дня.

Голтей Катерина, учениця 10-М класу