Перше вересня - День знань

Перше вересня – це щось більше ніж просто початок осені. Для більшості дітей це свято. Свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями, які провадитимуть їх у нові незвідані куточки Країни знань.

 

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Під урочисті оплески присутніх та спалахи фотокамер, на майданчик перед навчальним закладом класні керівники вивели поповнення ліцейної родини – наших десятикласників. Нові учні ліцею слухали побажання і настанови, і самі, затинаючись від хвилювання, розповідали вірші. У кожного з них попереду насичені та неповторні роки навчання та спілкування з педагогами й однокласниками. А зараз вони, затамувавши подих, стоять на святковій лінійці в очікуванні нового для них, уже дорослого, ліцейного життя.

1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Прес- центр ліцею "Інсайт"