Тиждень дитячо – юнацького туризму та краєзнавства у ліцеї «Інсайт»

З 21 по 26 вересня 2015 року у Вознесенському ліцеї «Інсайт» пройшов тиждень дитячо – юнацького туризму та краєзнавства.

 В рамках даного тижня було проведено ряд заходів спрямованих на популяризацію спортивного туризму, пропаганду здорового способу життя серед учнів та організації дозвілля ліцеїстів.

Найяскравішим моментам даного тижня був відпочинок учнів 10-хкласів з педагогічним колективом у найчарівнішому куточку нашого краю Трикратському лісі. Наш край – це земля великої краси, унікальної природи та історичних святинь. Справжнім багатством посушливого південного степу є Трикратський ліс. Закладка лісу в цих місцях пов'язана з ім'ям Віктора Петровича Скаржинського – одного з піонерів і пропагандистів степового і полезахисного лісорозведення на півдні України. На початку ХІХ сторіччя він розбив у маєтку «Трикрати» недалеко від Вознесенська сад, дендрарій, організував лісові розсадники. З роками ліс розрісся, змужнів. Складається Трикратський ліс з двох урочищ – «Лабіринт» і «Василева пасіка». Обидва вони охороняються законом, а з 1972 року отримали категорію державних заповідних урочищ. Ось цими місцями і пройшлися туристи ліцею «Інсайт».

Десятикласники отримали гарну можливість познайомитись поближче один з одним та вчителями. Спільне частування, цікаві ігри та конкурси, відверті розповіді та запальні танці на природі- все сприяло згуртуванню колективу навчального закладу.

Втомлені, але переповнені враженнями від екскурсії та задоволені побаченим всі вирушили до рідного ліцею, з великою кількістю світлин та незабутніми враженнями.

Савицька О.А, вчитель правознавства